Oktay Avcılar’dan Miting Gibi Açıklama; İlkadım’ı İlkadımlılarla Birlikte Yöneteceğiz

Samsun siyasetinin tanınmış isimlerinden AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve önceki dönem AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve önceki dönem AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında resmi başvurusunu gerçekleştiren Oktay Avcılar, başvurusunun ardından yaptığı konuşmada, neden göreve talip olduğunu açıkladı.

“İLKADIM’I, İLKADIMLILARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
İlkadım İlçesine gönülden bağlı olduğunu söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Avcılar, doğup, büyüdüğü ilçeye hizmet etme aşkıyla göreve talip olduğunu belirterek, “Doğup büyüdüğüm, sokaklarında koşup oynadım, okullarında okuduğum, adım adım her köşesinde bir anı bıraktığım güzel ilçemiz İlkadım için göreve hazırım. Uzun yıllardır AK Parti’de görev almış, partisinin sandık müşahitliğinden gençlik kollarına, İlçe Başkanlığı’ndan İl Başkan Yardımcılığı’na kadar, neredeyse her kademesinde hizmet vermiş bir kardeşinizim. İlkadım’ın sorunlarını da, bu sorunların çözümlerini de iyi biliyorum. Bu sorunları birlikte çözeceğiz. Çünkü biz İlkadım Belediyesini, İlkadımlılarla birlikte yöneteceğiz” dedi.

İLKADIM İÇİN ÜRETMEK İSTİYORUM!
Siyasette kendisine her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek aldığını söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Avcılar, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gidiyorum, onun bu kutlu davasının bir neferiyim. Bu heyecanla yıllarca, davama hizmet ettim. Aynı hizmet aşkıyla, şimdi de İlkadım Belediye Başkanı olarak ülkem, şehrim ve ilçem için üretmek istiyorum. Genç yaşta edindiğim siyaset ve yönetim tecrübeme güveniyorum. Gerek teşkilatlarımızdan, gerekse İlkadımlı hemşerilerimizden gördüğüm destek, beni bu zorlu göreve talip etti. İnanıyorum ki hep birlikte, İlkadım Belediyesini yeniden partimize kazandıracağız. Bu sayede hizmetlerle, projelerle, birlik ve beraberlik içerisinde bir dönem yaşayacağız” diye konuştu.

OKTAY AVCILAR’A BÜYÜK DESTEK!
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Avcılar’ın aday adaylığı başvurusuna ve ardından gerçekleştirdiği açıklamaya destek vermek isteyen çok sayıda partili ve vatandaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında buluştu. Aday adaylığını destekleyen ve kendisini belediye başkanı olarak görmek isteyenlerin sevgi gösterileri arasında konuşmasını yapan Oktay Avcılar, “Ben İlkadım için göreve hazırım. Görüyorum ki hepimiz hazırız ve kararlıyız. İlkadım için heyecan veren projelerimizi konuşacağımız, yaz kış, gece gündüz demeden koşarak hizmet üreteceğimiz günler çok yakın. Biz İlkadımız!” dedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu