Sait Kuzu, MHP Salıpazarı Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı

Salıpazarı Belediyesi Basın danışmanı ve Gazeteci Sait Kuzu, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi'nden Salıpazarı Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmi olarak açıkladı.

Sait Kuzu, yerel seçimler için aday adaylığı başvurusunu MHP Genel Merkezine yaparak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ve Hukuk ve Seçim işlerinden sorumlu Feti Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Ankara’da MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a başvuru evraklarını teslim eden Kuzu, yaptığı açıklamada, “31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan aday adaylığı başvurumuzu genel başkan yardımcısı sayın Sadir Durmaz beyefendiye ilettik. İlçemize hayırlı olsun. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

Salıpazarı’nda siyasi arenada önemli bir gelişme yaşandı. Sait Kuzu’nun MHP çatısı altında aday adaylığı başvurusu, ilçe siyasetinde heyecan yaratırken, ilçe halkı ve partililer arasında olumlu bir yankı buldu.
Salıpazarı halkı, Kuzu’nun liderliğinde ilçenin daha da gelişeceğine inanarak, aday adayına destek mesajları ile karşılık verdi. 31 Mart 2024’te gerçekleşecek seçimler öncesi Salıpazarı, bu siyasi hamlenin etkilerini değerlendirecek gibi görünüyor.

Sait Kuzu’ya çalışmalarında başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu