Yeniden Refah Partisi, AK Parti’den aday olamayanları listesine aldı

Yeniden Refah Partisi, AK Parti'den aday olamayan isimlere 'Bizim adayımız ol' teklifinde bulunuyor.

Samsun’da siyaseti AK Parti’nin adaylarını açıklamasının ardından önemli gelişmelere sahne oluyor. Adeta siyaset satrancının döndüğü Samsun’da Yeniden Refah Partisi aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti’den aday olamayan isimlere ‘Bizim adayımız ol’ teklifinde bulunuyor.

LADİK’TE TOPAL İLE ANLAŞTI
Ladik’te belediye başkan adayı gösterilmeyen Başkan Adnan Topal, istifasının ardından Başkan Yardımcısı Orhan Yılmaz ile birlikte Yeniden Refah Partisi’ne katıldı. Üyelik rozeti takılan Topal, “Yeniden Refah Partisi çatısı altında ilçemize, şehrimize, ülkemize hizmet edeceğiz” dedi. Tören, Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adem Güney’in de katılımıyla gerçekleşti. Önümüzdeki günlerde, AK Parti Ladik ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları üyelerinin de Yeniden Refah Partisi’ne katılacağı öne sürülüyor.

ATAKUM’DA AK PARTİLİ İSME TEKLİF

AK Parti’den Atakum Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Hilmi Eker’i, Yeniden Refah Partisi listesine aldı. Hilmi Eker’i adaylık teklifi götüren Yeniden Refah Partisi Eker’in kararını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu