YRP İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal: Kamyoncular ve nakliyeciler, ilçemizin ekonomik dengesini sağlayan önemli bir kesimdir

Yeniden Refah Partisi’nin İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, ilçede faaliyet gösteren kamyoncular ve nakliyeciler esnafını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, sektörde yaşanan sorunlar üzerine bir araya gelindi ve İlkadım ilçesinin genel sorunları ele alındı.

Tangal, nakliyeci ve kamyoncularla gerçekleştirdiği istişarede, sektör temsilcilerinin karşılaştığı zorlukları dinledi. Taşımacılık sektörünün İlkadım ilçesindeki mevcut durumu ve bu alanda yaşanan sıkıntılar ele alınarak, çözüm önerileri tartışıldı.

Aday Tangal, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Kamyoncular ve nakliyeciler, ilçemizin ekonomik dengesini sağlayan önemli bir kesimdir. Onların yaşadığı sorunları dinleyerek, çözüm noktaları üzerine istişarelerde bulunduk. İlkadım’ın gelişimine katkı sağlamak, esnafımızın sorunlarını çözmek adına projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.

Ziyaret sırasında ayrıca, İlkadım ilçesinin genel sorunları da masaya yatırılarak, Yeniden Refah Partisi’nin İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal projeleri hakkında bilgi verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu