YRP İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal Vatandaşlara Projelerini Anlatıyor

Yeniden Refah Partisi'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, seçim çalışmaları kapsamında Kavak Çukurbük köyü yardımlaşma ve dayanışma derneği ziyaretinde vatandaşlarla buluştu.

Yeniden Refah Partisi’nin İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, seçim çalışmaları kapsamında Kavak Çukurbük Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde vatandaşlarla buluştu. Kavak Çukurbük Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde yoğun ilgiyle karşılanan Tangal, köy yollarının kötü durumundan ve mevcut belediyenin yetersiz hizmetlerinden dolayı duydukları rahatsızlığı dinledi. Sorunlarını yakından dinleyen Tangal, köylere daha etkili hizmetler sunma sözü verdi ve projelerini paylaştı.

Tangal, burada gerçekleştirdiği Toplantıda, İlkadım’ı yönetirken ortak akılla hareket edeceklerini ve vaat ettikleri projeleri gerçekleştirmek için çaba göstereceklerini vurguladı.

Tangal’ın 4. hat şoförleriyle buluşmasında ise şoförlerin yol sorunlarına ilişkin şikayetlerini dinlediği ve onlara İlkadım’ın ulaşılabilir bir belediye olacağı sözünü verdiği belirtildi. Tangal, belediyenin tüm bu sorunları çözeceği konusunda taahhütte bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu