Yusuf Ziya Yılmaz: Aday Belirleme Sürecinde İncinenler Oldu!

AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, aday belirleme sürecinde yaşanan sıkıntılara da değindi ve "Aday belirleme sürecinde incinenler oldu. Bunları geride bıraktık. İncinmişlikleri gidereceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti’nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’da düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yılmaz, AK Parti’nin aday göstermediği isimlerin başka partilerden aday olması konusuna değinerek, bu durumun incinen bazı partililerin duygularına saygı duyulması gerektiğini ancak bu kişilerin başka siyasi hareketler tarafından AK Parti’ye karşı aday olarak çıkarılmasının hoş olmadığını belirtti. Yılmaz, siyasi rekabetin bu tür yöntemlere başvurulacak kadar olmaması gerektiğini vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Samsun’a gelen Yılmaz, “Kanaat önderlerini ziyaret edeceğiz, kapı kapı dolaşarak seçimi en yüksek oy oranı ile kazanacağız. Biz seçimden seçime hareket eden bir siyasi parti değiliz” dedi ve yerel seçimlere aktif bir şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

Yılmaz ayrıca, AK Parti’nin 2029’a kadar planlı bir şekilde seçim çalışmalarını yürüteceğini ifade etti ve “Dolu dizgin şehirlerde hizmet başlayacak” dedi. Cumhur İttifakı olarak seçime gireceklerini belirten Yılmaz, aday belirleme sürecinde yaşanan sıkıntılara da değindi ve “Aday belirleme sürecinde incinenler oldu. Bunları geride bıraktık. İncinmişlikleri gidereceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu