Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal: Yaşam Kalitesini Artıracağız

Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, 1 numaralı dolmuş hattı durağını ziyaret ederek şoförlerle bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, 1 numaralı dolmuş hattı durağını ziyaret ederek şoförlerle bir araya geldi. Tangal, ziyaret sırasında şoförlerin karşılaştığı sorunları dinledi ve yolların durumunun kabul edilemez olduğunu belirtti. Ayrıca, çay ocağı ve mescit gibi önemli yaşam alanlarının hala çözüme kavuşturulmamış olmasını eleştirdi.

YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRACAĞIZ

İlkadım ilçesinin, Samsun’un merkezi konumunda olmasına rağmen, bu tür temel sorunların hala çözülmemiş olmasının büyük bir ayıp olduğunu vurgulayan Tangal, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için göreve geldiğinde bu sorunlara çözüm getireceğini söyledi. Kendisinin de bu şehrin bir parçası olduğunu ve yollardaki kötü durumdan memnun olmadığını dile getiren Tangal, halkın da aynı şekilde rahatsız olduğunu ifade etti.

Tangal, İlkadım Belediye Başkanı olarak seçilmesi durumunda, bu tür sorunları çözmek için kararlılıkla çalışacaklarını ve yaşam alanlarını düzenleyerek vatandaşların memnuniyetini sağlayacaklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu