AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız ülkemiz için yüreğini ortaya koydu. Başkalarının hesaplarını biz bilmeyiz, bizim tek bir hesabımız var ülkemize, milletimize en iyi hizmet. " dedi.

Vezirköprü, Ladik, Kavak, Tekkeköy ve Havza ilçelerinde programlar gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde destek istedi.

Mahallelerde kıraathane sohbetleri, esnaf ve ev ziyaretleri ile vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Yılmaz, AK Parti’nin Türkiye’deki büyük kalkınma ve gelişim hamlelerinin ülkenin dört bir yanına yayıldığını kaydetti.

KİRLİ SİYASET AK PARTİ İLE SONA ERDİ

Kirli siyasetin AK Parti ile sona ermesinin ardından, büyük hizmet hamlesiyle ülkenin önünün açıldığını ifade eden Yılmaz, “Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa edeceğiz. Başkalarının hesaplarını biz bilmeyiz, bizim tek bir hesabımız var ülkemize, milletimize en iyi hizmet. Amacımız atılan güçlü Türkiye’nin temellerinin sağlamlaştırılması. Sağlanan güven ve istikrar ikliminin artarak devam etmesi halkımızın elinde” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ ÇOK BÜYÜK MÜCADELELER VERİYOR

Eser ve hizmet siyasetinin yok olmasına asla izin verilmeyeceğinin altını çizen Yılmaz, “Halkımızın feraseti tüm düzeni bozar. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ülkemiz, milletimiz için yüreğini ortaya koydu. AK kadrolara olan güven bu zamana kadar olduğu gibi tam. Bizler üzerimizde ne kadar büyük bir yük ve vebal olduğunu bilerek hareket ediyoruz. 14 Mayıs, önemli bir dönüm noktası. Halkımızın desteğiyle yine Türkiye kazanacak.” şeklinde konuştu.

Yılmaz, 4 Mayıs, saat 17:00’da gerçekleşecek büyük özlemin sona ereceği mitinge tüm Samsun halkını davet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu