Çarşamba’da CHP Seçmeni Bağımsız Aday Hüseyin Dündar’a Mı Oy Verecek?

Samsun'un Çarşamba ilçesinde belediye başkanlığı seçimleri sıkı bir rekabete sahne oluyor. CHP adayı İlhan Yürükcü, saha çalışmaları ve olumlu söylemleriyle güçlü bir pozisyona gelirken, parti içinde bazı çatlaklar olduğu ve bu durumun kafaları karıştırdığı konuşuluyor. Bazı CHPlilerin bağımsız aday Hüseyin Dündar'a oy vereceği iddiaları gündemde. Ancak, CHP yönetimi bu durumu çözmek için çaba harcıyor.

Samsun’un Çarşamba ilçesinde belediye başkanlığı seçimleri sıkı bir rekabete sahne oluyor. CHP adayı İlhan Yürükcü, saha çalışmaları ve olumlu söylemleriyle güçlü bir pozisyona gelirken, parti içinde bazı çatlaklar olduğu ve bu durumun kafaları karıştırdığı konuşuluyor. Bazı CHPlilerin bağımsız aday Hüseyin Dündar’a oy vereceği iddiaları gündemde. Ancak, CHP yönetimi bu durumu çözmek için çaba harcıyor.

İLHAN YÜRÜKCÜ CHP’NİN OY ORANINI ARTIRDI
Samsun’un Çarşamba ilçesinde Belediye başkanlığı yarışı çok kızıştı. AK Partili Ender Gür, CHPli İlhan Yürükcü ve bağımsız AK Parti’den ayrılma Hüseyin Dündar arasında çetin bir yarış sürüyor. CHPli aday İlhan Yürükcü, anketler ve beklenenin aksine sahada iyi çalışması, vatandaşlarla iyi diyalogu ve pozitif söylemleriyle iddialı duruma geldi. İlhan Yürükcü’nün partisinin oy oranını artırmasına kesin gözle bakılıyor.

AK PARTİ’Yİ DEVİRMEK İÇİN DÜNDAR’A OY MU VERECEKLER?

Ancak şu anda ilçede CHP içinde çatlak olduğu iddiaları konuşuluyor. Kendi partisine güvenmeyen bazı CHPlilerin, AK Parti’yi devirmek için bağımsız Hüseyin Dündar’a oy vereceği iddia ediliyor. CHP Başkan Adayı İlhan Yürükcü seçimde iddialı duruma gelirken, bu iddialar ise kafaları iyice karıştırdı.

CHP’NİN ÜST DÜZEY İSİMLERİ TOPLANTI YAPIYOR

İlçedeki üst düzey CHPli isimlerinin parti tabanıyla sık sık toplantılar yaparak bu durumu çözmek için çalışmalara başladığı öğrenildi. İlhan Yürükcü’yle ilçede uzun süredir hasret kaldıkları başkanlığı almaya yaklaşan CHP’nin il başkanlığı düzeyinde de çalışma içinde olduğu konuşuluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu