CHP SBB Adayı Cevat Öncü: Hizmet İçin Talibiz

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim kampanyasını hız kesmeden sürdürüyor. Salıpazarı ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılan Öncü, "Partiler araçtır, asıl olan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak, ona destek olmalıyız. Herkesin oyunu kazanmak için buradayız" dedi.

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim kampanyasını hız kesmeden sürdürüyor. Salıpazarı ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Öncü, “Partiler araçtır, asıl olan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak, ona destek olmalıyız. Herkesin oyunu kazanmak için buradayız” dedi.

Öncü, yoğun bir tempoda çalıştıklarını ve herkesi kucaklamaya devam ettiklerini belirtti. “Parti teşkilatlarımız, ilçe adaylarımız ve partililerimizle birlikte herkesin sorunlarını dinlemeye, projelerimizi anlatmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Samsun’un öncelikleri arasında yer aldığını vurgulayan Öncü, “Samsun ve 17 ilçemiz hak ettiği değeri almalıdır. Salıpazarı’nın kestane balını Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak için gerekli adımları atacağız. Kestane balı yetiştiriciliğine teşvikler vereceğiz” dedi.

Salıpazarı ilçesindeki vatandaşlardan destek isteyen Öncü, “Saha çalışmalarımızda olumlu geri dönüşler alıyoruz. Partiler araçtır, asıl olan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak, ona destek olmalıyız. Samsun ve Salıpazarı genelinde ılıman bir siyasi iklim gerekiyor. Herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olmaya talibiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu