İshak Taşçı KA-DEF’te moral depoladı KAVAKLILAR’DAN TAŞÇI’YA TAM DESTEK

Kavak Dernekler Federasyonu KA-DEF'i ziyaret eden AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından coşkuyla karşılandı.

AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı’nın, başkanlığı döneminde KADEF’e her türlü desteği verdiğini ifade eden Federasyon Başkanı Bayram Erişgin, “İshak başkanımız başkanlık döneminde bize her konuda sahip çıkmıştır. Federasyonumuz için Atakum’da yer tahsisi yapma konusunda elinden gelen desteği sergilemiştir. Kendisiyle daima istişare halinde olduk. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Bunları unutmak mümkün değildir. Bu anlamda İshak Taşçı’nın her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Kendisine gösterilen sevgi ve destekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden İshak Taşçı, “Kavaklı Hemşehrilerimin dün olduğu gibi bugün de yanımda olduklarını görmenin sevincini yaşıyorum. Bu şehrin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olarak çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Her biriniz benim için çok değerlisiniz. Bugün burada şahsıma göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı  başta Kavak Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Bayram Erişgin olmak üzere hepinize gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu