YRP İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal: Doğalgaz Sorununu Çözeceğiz

Hastanebaşı Mahallesi sakinleri, Yeniden Refah Partisi'nin İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal'a destek verdiklerini gösterdi. Tangal, seçim çalışmaları çerçevesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Toplantıda, kentsel dönüşüm ve doğalgazın gelmemesi gibi önemli konular mahalle sakinlerinin gündemindeydi. Yıllardır verilen ancak yerine getirilmeyen sözlerin dile getirildiği buluşmada, mahalle sakinleri, sorunların çözümü için Tangal’a güvendiklerini ve desteğini belirtti.

Kemalettin Tangal, seçilmesi durumunda kentsel dönüşüm ve doğalgaz gibi sorunları en kısa sürede çözeceğine söz verdi. “Hastanebaşı Mahallesi ve diğer tüm mahallelere hizmet götürmek için elimizden geleni yapacağız. Verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız” diyerek taahhütte bulundu.

Bir bayan, mevcut yönetim tarafından görmezden gelindiklerini ve varoş mahalle diye ayrıldıklarını ifade etti. Hizmet alamadıklarından yakınan bayan, Yeniden Refah Partisi’nden umutlu olduklarını vurguladı.

Soru-cevap bölümünde ise diğer mahalle sorunları da gündeme geldi. Tangal, tüm sorunlara çözüm üreteceklerini ve İlkadım’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için çalışacaklarını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu