İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş: “Şimdi icraatlarımızı anlatma vakti”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yeniden aday gösterdiği İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilk mesai gününde çiçeklerle karşılandı. Necattin Demirtaş, heyecanla "Bismillah" diyerek kutlu bir yola çıktıklarını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Samsun’da gerçekleştirdiği Aday Tanıtım Toplantısı’nda; 31 Mart’taki yerel seçimlerde yeniden aday olarak gösterilen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, mesainin ilk gününde personeller ve vatandaşlar tarafından çiçeklerle karşılandı.

Başkan Necattin Demirtaş, heyecanla “Bismillah” diyerek kutlu bir yola çıktıklarını söyledi. Demirtaş, “Hizmet hayatımda her zaman partili ve partisiz tüm İlkadımlıların iyi gününde, kötü gününde yanında olduk. Bu gayretimiz ve samimiyetimiz halkımız tarafından da destek bularak bizi buralara getirdi. Şehrine sadık, insanına sadık, mukaddesatına ve şehrin yoluna sadık dürüst bir kardeşiniz olarak birlik ve beraberlikle ayrıştıran değil birleştiren unsur olacağız. İlçemizi yine hep beraber yöneteceğiz” dedi.

“Seçim atmosferinde bize oy versin vermesin herkesi bağrımıza basacağız” diyen İYİ Partili Demirtaş, “Şimdi icraatlarımızı anlatma vakti geldi. Arkadaşlar biz hizmet ve eser siyaseti üretmek için bu makamlara talip olduk. 2009’da çıktığımız bu yolda aynı ruh aynı inançla 2024 yerel seçimlerinde de tekrardan ipi göğüsleyeceğiz. Bunun için azimle, gayretle çalışacağız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu