İmren Nilay Tüfekçi: 10 Bin Lirayı Çay Simitlemi Hesapladınız?

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, vaatlerini ve projelerini kamuoyuyla açıklamaya devam ederken bir müjdeyi de emeklilere verdi.

Emekli maaşlarının son yapılan zamma rağmen yetersiz olduğunun altını çizerek açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Tüfekci, ‘’Emekliler için açıklanan 10 bin lira vatandaşımızın aklını hafife almaktır. Ülkemizde açlık sınırının 15 bin lira seviyelerinde olduğu bu şartlarda, siz yemeyin, içmeyin aç gezin demektir. Emekli 10 bin lirasını kiraya mı versin, faturalara mı versin, pirince mi versin yoksa bir çay bir simite mi versin. Sizlere söz veriyorum, göreve gelir gelmez sileceğimiz faiz borçları, yapacağımız indirimler ve destek paketlerinin yanında emeklimizi de unutmayarak, her bayram 1500 TL ikramiyeyi İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak vereceğiz.’’ diye konuştu.

’DESTEK PAKETLERİMİZ SAMSUN’A NEFES ALDIRACAK’’

Açıkladığı paketlerde sadece esnafa değil, her kesime özel projelerin olduğunu ve bu şekilde tüm Samsun’a rahat bir nefes aldıracaklarını vurgulayan İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, ‘’Esnafımıza destek paketi, öğrencilerimize ulaşım ve fatura desteği, emeklilerimize bayram ikramiyesi, kadınlarımıza ilk çocuk desteği gibi daha birçok projemiz var. Bunlar sadece şu an açıkladıklarımız ve dahası da hazır. Bu destek paketlerimizle Samsun’da yaşayan her vatandaşımıza elimizi uzatarak, 23 yıllık karanlıktan güneşe çıkartacağız. Samsunluya hak ettiği değeri, hizmeti, istihdamı verecek olan zaten 23 yıldır verirdi. Ne konuşuyorlarsa konuşsunlar, ne söylüyorlarsa söylesinler lafügüzaftır. Samsun artık size inanmıyor ve kendileri için en ’İYİ’ sinin ne olduğunu biliyorlar. Biz onlara inandık ve Sen de inan Samsun diyerek kapı kapı dolaşmaya devam ediyoruz.’’ Şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu