Milletvekili Çiğdem Karaaslan: Teşekkürler Samsun

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 4 Mayıs’ta Cumhuriyet Meydanı’nda büyük coşkuyla ve yoğun katılımla gerçekleştirilen Büyük Samsun Mitingi’ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Samsun’da büyük coşkuyla karşıladıklarını ifade eden Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı hemşehrilerimiz sevgiyle karşıladı. Bir dünya lideri olan Sn. Genel Başkanımızı muhabbetle bağrına basan tüm hemşehrilerimize, gençlere, kadınlara, bastonuyla meydanı dolduran amcalara, yüreğinde Recep Tayyip Erdoğan sevgisi büyüten teyzelere ve teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Samsun’un Cumhuriyet Meydanı’ndan önemli mesajlar verdiğini aktaran Karaaslan, “Samsun Cumhuriyetimizin 100. yılıyla ilgili vizyonumuza, Türkiye Yüzyılı’na dair kararlı bir mesaj verdi. Aziz şehitlerimizin emanetine sahip çıkanlarla, Türkiye’yi ileriye taşıyanlarla, milli ve manevi değerlerimizi koruyanlarla, milletimizin geleceği için çalışanlarla yol yürüdüğünü, tarihte hep olduğu gibi ülkemizin yarınları için öncülük yapmaya, meşaleyi yine en önde taşımaya hazır olduğunu ilan etti.” ifadelerini kullandı.

14 Mayıs seçimlerinin Türkiye Yüzyılı’nın başlangıç seçimi olacağını vurgulayan Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 20 yıldır şehirlerimize, ülkemize ve milletimize hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin istiklal ve istikbal mücadelesinde yeni atılımları hayata geçirmek için AK Parti kadroları olarak inancımız tam. Milletimizin 14 Mayıs’taki güçlü desteğiyle Şahlanış Dönemi’ni başlatacağız ve Türkiye’yi her alanda dünyada parmakla gösterilen bir ülke haline getireceğiz. Samsun’umuzun da tarihi kimliğine uygun şekilde bu yolda öncü olacağına inanıyoruz. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak tüm kadrolarımız ve birlikte yol yürüdüğümüz gönüldaşlarımızla birlikte, gecemizi gündüzümüze katmak suretiyle çalışmalarımızı sürdürecek ve gerçekleştireceğimiz büyük atılımla şehrimizi ve ülkemizi hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız.” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu